Velkommen til Kreds Nordjyllands hjemmeside

Mailingliste med informationer og påmindelser
Hvis du ønsker en påmindelse inden det enkelte arrangement samt andre informationer fra kredsstyrelsen, er det nødvendigt, at kredsen har dine e-mailoplysninger. Dem får vi fra Psykologforeningens centrale liste, så det er vigtigt, at du også af den grund husker at opdatere informationerne om dig.

 

Styrelsens medlemmer

 

Natasja Moestrup – formand
E-mail: natmoestrup@gmail.com

Anni Riis – næstformand
E-mail: anni.riis@icloud.com

Maria Ramskov – kasserer
E-mail: ramskov89@gmail.com

Line Søberg Bjerre – referent
E-mail: bjerre@socsci.aau.dk

Katrine Mikkelsen – webansvarlig
E-mail: k.mikkelsen@rn.dk

Tom Steen Jensen – socialmedieansvarlig
E-mail: tom@tomsteenjensen.dk

Christina Kragh – menigt medlem
E-mail: christina_kragh@hotmail.com

MENU

 

Find internt materiale i Mit DP, login øverst th.

MØDEBOOKING

Du kan låne eller leje lokaler til møder.

Læs mere her

HJÆLP TIL NETVÆRK

Hjælp til digitale netværksrum og hjemmesider.

Hjælp til styrelser, webmastere og kasserere.

Læs mere her

Send en mail til os

Her kan du sende en besked til sekretariatet. Din mail sendes videre til en relevant medarbejder og du får svar så hurtigt som muligt.