Specialist og supervisor inden for børneneuropsykologi

Bente Underbjerg, Specialist og supervisor inden for børneneuropsykologi, Århus
Arbejde: Børne-og Ungdomspsykologerne
Adresse: Nordre Strandvej 97, 8240 Risskov
Mail: BU@BUpsykolog.dk
Mobil: 2390 1032
Website: www.BUpsykolog.dk

Ester Ulsted Sørensen, Specialist og supervisor inden for børneneuropsykologi, Århus
Adresse: Hjelmensgade 5, 1., 8000 Aarhus C
Tlf.: 23 96 67 65
E-mail: eulsted@gmail.com

Kristine Wilhjelm Ravn, Specialist og supervisor inden for børneneuropsykologi, Århus
Arbejde: Privatpraktiserende psykolog i Århus C
Adresse: Ryesgade 9, 2sal, 8000 Århus C
Mail: kristine.w.ravn@gmail.com
Mobil: 3155 5507
Website: www.kristineravn.dk/

Lona Bjerre Andersen, Specialist og supervisor inden for børneneuropsykologi, Aarhus
Arbejde: Neuropsykologisk Praksis Aarhus og København
Hovedafdeling: Gammel Munkegade 6 D, 1.sal., 8000 Aarhus
Tlf: 8691 0075
Mail: lona@neuropsykologiskpraksis.dk
Website: www.neuropsykologiskpraksis.dk/

 

Specialister inden for børneneuropsykologi

Alice Klinge, specialist inden for børneneuropsykologi, Malling
Arbejde: PPR og Specialpædagogik, Børn og Unge
E-mail: aliceklinge@hotmail.com

Jane Evald, Specialist i børneneuropsykologi, cand.psych., aut., Aarhus
Psykologhuset
Park Allé 9, mezz., th.
8000 Aarhus C
CVR. nummer 37789739
Tlf. 29 90 91 65
Mail: jane@Evald.dk
www.janeevald.dk

Lotte Fensbo, Specialist inden for børneneuropsykologi, Aarhus
Arbejde: PPR og Specialpædagogik i Aarhus
Mail: Lotte@Fensbo.dk
Mobil: 3069 9195

Mette Underbjerg, Ph.D. (medicin), Specialist inden for børneneuropsykologi
Adresse: Vejlefjord Rehabilitering, Sanatorievej 27b, 7140 Stouby
Mobil: 4061 7202
Mail: meun@vejlefjord.dk
Website: www.vejlefjord.dkwww.vejlefjord.dk

Nanna Kruuse
Arbejde: selvstændig ved Børneneuropsykologen
Reventlowsvej 26
8260 Viby J
Tlf. 29 78 00 68
Mail: nanna@boerneneuropsykologen.dk

MENU

 

Find internt materiale i Mit DP, login øverst th.

Send en mail til os

Her kan du sende en besked til sekretariatet. Din mail sendes videre til en relevant medarbejder og du får svar så hurtigt som muligt.